Luxury Suite Torres Del Mar Jaco
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Zwembad Buitenzwembad |
| Eigen strand Strandtoegang | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Luxury Suite Torres Del Mar Jacó ligt binnen 8 minuten wandelafstand van de Howling Monkey Adentures en beschikt over een privéparkeerplaats voor degenen die met de auto reizen. Het appartement van 75 m² is op een welgelegen locatie in Jacó, op een korte afstand van Tortuga surf school gelegen.
Dit 2-badkamer appartement is gelegen op minder dan 1 km van het Tico Pod Art House & Gifts. 2-slaapkamer Luxury Suite Torres Del Mar Jaco ligt in de buurt van een regenwoud. Het duurt niet lang om Mirador De Jaco te bereiken, op 16 minuten wandelen hiervandaan.
Als gasten verblijven in dit appartement, hebben ze toegang tot een terras en een woonkamer voorzien van airconditioning. Voor uw comfort zijn een douche beschikbaar bij de accommodatie. Bovendien vindt u een droger en badlakens in de badkamer.
Om uw comfort te verhogen, heeft Luxury Suite Torres Del Mar Jaco een complete keuken met een koelkast, een oven en keukengerei. De dichtstbijzijnde El Estadio bushalte ligt vrij dicht bij deze accommodatie. Het appartement beschikt over een terras en uitzicht op de tuin.
- Locale bezienswaardigheiden
- Tortuga surf school150 m
- Iglesia de la Inmaculada Concepcion de Maria400 m
- Jaco Canopy Tour850 m
- Del Mar Surf Camp1000 m
- Carton Surf Shop850 m
- Playa Jaco Costa Rica800 m
- Hamburguesia Jaco850 m
- Centerfolds Gentlemen's Club1000 m
- Carton Surfboards Surf Lessons900 m
- Jaco Walk850 m
- Luchthavens
- Vliegveld Quepos68 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Oplaadstation voor electrisch voertuig
Horeca
- Droger
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Luxury Suite Torres Del Mar Jaco.
Als gasten bij Luxury Suite Torres Del Mar Jaco verblijven, kunnen ze de belangrijkste bezienswaardigheden van Jacó bezoeken, de Howling Monkey Adentures (700 m) en Mirador De Jaco, gelegen op 16 minuten wandelen ervandaan. - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Luxury Suite Torres Del Mar Jaco in het stadscentrum te komen?
Het duurt 20 minuten lopen om van Luxury Suite Torres Del Mar Jaco naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Luxury Suite Torres Del Mar Jaco te boeken?
De prijs van het boeken van Luxury Suite Torres Del Mar Jaco is $155. - ❓
Beschikt Luxury Suite Torres Del Mar Jaco over parkeergelegenheid?
Luxury Suite Torres Del Mar Jaco heeft een privéparkeerplaats. - ❓
Wat is precies de grootte van Luxury Suite Torres Del Mar Jaco?
Luxury Suite Torres Del Mar Jaco bestaat uit 75 vierkante meter.